EgeNetPrefabrik
Kurumsal

Kurumsal

Biz Kimiz?

EgeNet Prefabrik, tasarım ve fikir aşamasından ürünün son tüketiciye ulaştırılmasına dek, sürecin her aşamasında aktif rol almayı tercih eden endüstriyel ve prefabrik alt yapı, peyzaj ürün tasarımı alanında uzmanlaşmış disiplinler arası ürün geliştirme atölyesidir. 2006 yılında kurulan EgeNet PrefabrikYapı Elemanları İnş. Ltd. Şti. İzmir’de kurulmuş olup; 6.000 m2 açık arazisi, 1000 m2 kapalı alanı, tam otomatik makinalarıyla günümüz endüstriyel otomasyonun tüm imkanlarını kullanarak üretim yapmakta ve müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

 

Genç ve dinamik kadrosuyla, teknolojik gelişmelere açıktır ve piyasa ihtiyaçlarına kaliteli ürünler ile cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Yılların kazandırdığı tecrübeyle imal ettiği prefabrik beton ürünleri ve yeni yatırımlarıyla kendini geliştirerek müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Bugün, EgeNet Prefabrik;

  • parke üretim,
  • kumlama hattı,
  • prekast ürünlerimalatı

olmak üzere üç farklı ana çalışma alanına sahiptir. Her yeni tasarım projesinde fikir aşaması ile başlayan süreç, gerekli görülürse atölyemizde ölçü ve oran kontrolleri yapılıp uygulama alanımızda minyatür bir uygulama ile gözler önüne serilmektedir. EgeNet Prefabrik bizim için aynı zamanda projelerimiz için deneysel çalışmalar yaptığımız bir oyun alanıdır.

 

 

Misyonumuz

Çevreye duyarlı, rekabet edilebilir, az maliyetle en yüksek verimi elde ederek, yeni fikirlere ve gelişmelere açık, müşteri memnuniyetini menfaatlerin önünde tutarak, beklentilerin üstünde hizmet vermeyi amaç edinmiş, sorumluluk sahibi, deneyimli kadrosuyla bölgenin, ülkenin hatta ülkeler arası arenada, kaliteli hizmet ve üretim anlayışını yaşatmak ve yaymaktır.

 

Vizyonumuz

Çevre sağlına özen göstermek, iş güvenliğini ilk sırada tutmak ve gerekli önlemleri almak, kaliteli üretim yapmak, müşteri memnuniyetini artırarak sürekliliğini sağlamak, yeniliklere açık olmak, toplam kalite anlayışını tüm organlarıyla benimsemek ve bu anlamda önderlik etmektir.