Biz Kimiz ?

ege net prefabrik

EgeNet Prefabrik ,tasarım ve fikir aşamasından ürünün son tüketiciye ulaştırılmasına dek, sürecin her aşamasında aktif rol almayı tercih eden endüstriyel ve prefabrik alt yapı ,peyzaj ürün tasarımı alanında uzmanlaşmış disiplinler arası ürün geliştirme atölyesidir.

28.06.2006 yılında kurulan Egenet Prefabrik yapı elemanları inş.ltd.şti.İzmir’de kurulmuş olup 6.000 M2 açık arazisi 1000 M2 kapalı alanı Tam otomatik Türk makinalarıyla günümüz endüstriyel otomasyonun tüm imkanlarını kullanarak üretim yapar ve müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Ege Net Prefabrik;
Genç ve dinamik kadrosuyla ,teknolojik gelişmelere açık piyasa ihtiyaçlarına kaliteli ürünler ile cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.
Yılların kazandırdığı tecrübeyle imal ettiği prefabrik beton ürünleri ve yeni yatırımlarıyla kendini geliştirerek müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Bugün, EgeNet , parke üretim , Kumlama Hattı ve Prekast ürünler imalatı olarak üzere üç farklı çalışma alanına sahip. Her yeni tasarım projesinde fikir aşaması ile başlayan süreç, gerekli görülürse atölyemizde ölçü ve oran kontrolleri yapılıp uygulama alanımızda minyatür bir uygulama ile gözler önüne serilmektedir. EgeNet bizim için aynı zamanda projelerimiz için deneysel çalışmalar yaptığımız bir oyun alanıdır.

egenetprefabrik

Felsefemiz

Çağdaş Kentlerin Yeni Yüzlerini İşaa Ediyoruz

Hedefler & Sonuçlar
  1. Piyasada Güveni Oluşturmak.

  2. Kaliteli Hizmet Anlayışı.

  3. Kaliteli Üretim ve Tedarik.

  4. Yenilikçi Anlayış

  5. %99 Müşteri Memnuniyeti.

Referanslarımız
Vestel
Ermit Müh.İnş.San.Tic.Ltd.Şti
Doğusan-Atak
Soyak
Kutlutaş-Dıllıngham
Doğusan-Atak