Beton Kilit Parke Taşı

Beton Kilit Parke Taşı Dış mekanların en çok kullanılan parke taşı olan Kilitli Parke Taşı, alışılmış biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır. Bir çok toplu konut alanlarında rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum sağlayan Kilitli Parke Taşı, sağlamlığının yanısıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir.

Holland Parke Taşı

Holland Parke Taşı Holland Taşı; Star parke ve 10*20 olarakta anılmaktadır.Genelde tretuvarlarda ,yeşil alan yaya yollarında ve parklarda sıkça kullanılmaktadır . Araç tarafiğine maruz kalan alanlarda da kullanılır.Şekli itibari ile değişik şekillerde Düşenebilir. Çağdaş Kentlerin vazgeçilmez bir ürünü olarakta tanımlayabiliriz. EgeNet Prefabrik üretim yelpazesinde de yer verilen bir üründür. Farklı renk seçenekleriyle ve yüzey Bazalt…

6 Cm ‘lik Holland Parke Taşı

6 Cm 'lik Holland Parke Taşı Holland Taşı; Star parke ve 10*20 olarakta anılmaktadır.Genelde tretuvarlarda ,yeşil alan yaya yollarında ve parklarda sıkça kullanılmaktadır .Araç tarafiğine maruz kalan alanlarda Pek tercih edilen bir ürün değildir. Değişik şekillerde Düşenebilir. Çağdaş Kentlerin vazgeçilmez bir ürünü olarakta tanımlayabiliriz. EgeNet Prefabrik üretim yelpazesinde de yer verilen bir üründür. Farklı renk…

30*30 Beton Parke Taşları

30*30 Beton Parke Taşları Günümüzde malzeme çeşitliliğinin artması estetik ve ekonomik değeri yüksek mekanların oluşturlmasına büyük bir katkı getirmektedir. Kullanım yeri ve çeşitliliği hızla artan malzemelerin başında 8*30*30 Beton Parke Taşı gelmektedir.İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde toplu konutlarda 8*30*30 Beton Parke Taşı tercih edilmektedir.

15*30 Beton Parke Taşları

15*30 Beton Parke Taşları Günümüzde malzeme çeşitliliğinin artması estetik ve ekonomik değeri yüksek mekanların oluşturulmasına büyük bir katkı sağlamaktadır. Kullanım yeri ve çeşitliliği hızla artan malzemelerin başında15*30 Beton Parke Taşı gelmektedir. 8x15x30 ve 6x15x30 veya 5x15x30 ebatlarında ve farklı renk seçenekleriyle Üretim Yapılmaktadır.